Indiana Jones 5 2022’de Vizyona Giriyor

Indiana Jones 5 2022’de Vizyona Giriyor

  22 Nisan 2020

  481 Okunma

“Indiana Jones” serisinin yeni filmi için olan bekleyiş süresi biraz daha uzadı. Harrison Ford’un canlandırdığı efsane profesör ve arkeolog Indiana Jones’un devam filmi “Indiana Jones 5”in vizyon tarihi ertelendi. Yönetmen krizi yaşayan filmin en erken 2022’de vizyona girmesi öngörülüyor. Steven Spielberg’in yönetmen koltuğunu bırakması üzerine yerini James Mangold alacağı düşünülüyor. Planlanan vizyon tarihi 9 Temmuz 2021 iken, koronavirüs salgını ve filmin yönetmensiz kalması yeni vizyon tarihini 29 Temmuz 2022’ye itti. Disney’in yaptığı vizyon tarihi düzenlemesi içinde görünen “Indiana Jones 5” için serinin hayranları bir süre daha bekleyecek. Aynı zamanda Indiana Jones karakterini dublör Terry Notary’nin özel efekt kıyafeti ile oynayıp Harrison Ford’un seslendirmesi ihtimaller dahilinde.

“Indiana Jones” serisinin yeni filmi için olan bekleyiş süresi biraz daha uzadı.

Harrison Ford’un canlandırdığı efsane profesör ve arkeolog Indiana Jones’un devam filmi “Indiana Jones 5”in vizyon tarihi ertelendi. Yönetmen krizi yaşayan filmin en erken 2022’de vizyona girmesi öngörülüyor. Steven Spielberg’in yönetmen koltuğunu bırakması üzerine yerini James Mangold alacağı düşünülüyor.

Planlanan vizyon tarihi 9 Temmuz 2021 iken, koronavirüs salgını ve filmin yönetmensiz kalması yeni vizyon tarihini 29 Temmuz 2022’ye itti. Disney’in yaptığı vizyon tarihi düzenlemesi içinde görünen “Indiana Jones 5” için serinin hayranları bir süre daha bekleyecek.

Aynı zamanda Indiana Jones karakterini dublör Terry Notary’nin özel efekt kıyafeti ile oynayıp Harrison Ford’un seslendirmesi ihtimaller dahilinde.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER