Mutlaka izlemeniz gereken 9 yeni film fragmanı

Mutlaka izlemeniz gereken 9 yeni film fragmanı

  27 Nisan 2020

  131 Okunma

Bu hafta yayınlanan fragmanlar arasında 9 alternatif sizi bekliyor. Her bir fragmanı izleyerek, yeni filmler hakkında fikir sahibi olabilrisiniz...

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gereken 9 fragmanı sizlerle paylaşıyoruz. Corona virüs pandemisi sırasında da olsa önceden çekilmiş filmler ve diziler yayınlanmaya devam ediyor. Biz de bu hafta yayınlanan fragmanlar listesi ile sizleri yeni filmlerle buluşturuyoruz.

Mutlaka izlemeniz gereken 9 fragman

Her hafta vizyona çıkacak yapımları ve çevrimiçi platformların prodüksiyonuyla çıkacak olan yeni dizi veya filmleri takip etmek zor olabiliyor. Bu yeni yapımları merak edenler için ön araştırmayı yaptık. İlerleyen zamanlarda film ve dizi izlemeyi sevenler için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmayla listeye en çok merak edilenleri ekledik.

Yeni The Mandalorian’dan kamera arkası ilk fragman!

Yeni The Mandalorian’dan kamera arkası ilk fragman!

The Mandalorian dizisinin kamera arkası olacak Disney Gallery: The Mandalorian’ın ilk fragmanı paylaşıldı. İlk bölüm 4 Mayıs’ta yayınlanacak.

1. Snowpiercer

Parazit ile Oscar kazanan Bong Joon-ho‘nun 2013 yapımı bilimkurgu filmi Snowpiercer’ın dizi uyarlaması şeklinde yayınlanacak yapım 17 Mayıs tarihinde TNT ekranlarında yayınlanacak. Dizinin konusu ise şu şekilde: “Küresel ısınmayı engellemek amacıyla yapılan bir deneyin felakete dönüşmesi sonucu tüm dünyanın buzlar altında kaldığı bir gelecekte geçiyor. Dizi, felaketten sağ kurtulan insanların, asla durmayan ve sınıf düzenine göre bölümlere ayrılmış trenin içindeki yaşam mücadelesi” anlatılıyor. Başrollerinde ise Jennifer Connelly ve Daveed Diggs gibi oyuncular yer alıyor.

2. Hollywood

Ryan Murphy ve Ian Brennan‘ın yaratıcılığını yaptığı bu yeni Netflix dizisinin ilk fragmanı hem de Türkçe altyazı ile birlikte bu hafta içi paylaşıldı. Dizinin genel konusu şöyle: “II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’da bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının hikâyesi anlatılıyor. Dizideki karakterlerin Hollywood’un Altın Çağı’nın yaldızlı perdesinin ardında yaşananlara dair benzersiz bir bakış sunarken ırk, cinsiyet ve cinselliği kapsayacak şekilde bugüne kadar devam eden adaletsiz sistemlerin ve ön yargıların altını çiziyor.” Oyuncu kadrosunda ise Jim Parsons, Samara Weaving, Jack Picking, Darren Criss ve Jeremy Pope gibi isimler bulunuyor.

3. Love Life

Anna Kendrick‘in başrolünde yer aldığı bu dizi Mayıs ayı içerisinde piyasaya çıkacak olan HBO Max ekranlarında yayınlanacak. Bu yapım, ilk aşktan son aşka, yol boyunca birlikte olduğunuz insanların kim olduğumuzla, bizi nasıl dönüştürdükleri ile ilgili bir hikaye anlatıyor. Her sezon farklı bir kahramanın aşk arayışını izleyeceksiniz. Başroldeki Anna Kendrick’e Zoe Chao, Sasha Compere, Peter Vack ve Scoot McNairy gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin yaratıcılığını ve yönetmenliğini ise Sam Boyd üstleniyor.

4. I May Destroy You

Haz vermenin sadece bir uygulama kadar uzakta olduğu bu yapım Londra’da geçiyor. Arabella ile bir grup arkadaşı ve İtalya’da bir erkek arkadaşı ile gelişen bir yazma kariyeri ile kendine güvenen bir şekilde yoluna çıkan hayatı yeniden inşa etmeye çalışıyor. Dizinin başrolünde BAFTA ödüllü Michaela Coel bulunuyor.

5. All Day and A Night

Yönetmenlik ve yazarlığını Joe Robert Cole‘un yaptığı dizinin konusu şu şekilde: “Jahkor, asla babası gibi olmak istemeyen bir gençtir. Suça bulaşıp hapse düşen babası da asla oğlunu hapiste görmek istemez. Ancak Jahkor da kendisini parmaklıklar ardında bulur. Oakland’da rap yapma hayalleri kurarken, dünyadaki sorumluluklarını yerine getirmeye çalışırken yanlış yola sürüklenen Jahkor tıpkı babası gibi hapis cezasına çarptırılır. Hapishanedeyken babası ile kendi hayatı arasında bir bağ kuran Jahkor, bu süreçte kendisini suça iten insanları, koşulları düşünür ve kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.” gelişiyor. Oyuncu kadrosunda ise Jeffrey Wright, Yahya Abdul-Mateen II, ve Ashton Sanders gibi isimler yer alıyor.

6. Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

Jerry Seinfeld‘in 22 yıl sonra sahnelere dönüş yaptığı bu Netflix özel komedi programından fragman yayınlandı. Bu komedi programı 5 Mayıs tarihinde yayınlacak. Bu stand-up gösterisi Seinfeld’in New York’taki Beacon Theatre’a olağanüstü bir şekilde ulaşmasıyla açılıyor ve onun gündelik hayata dair keskin gözlemlerine yer verirken sıradanlığın içindeki komediyi açığa çıkarıyor.

7. Quiz

Bu ilginç yapım eski bir İngiliz ordusu binbaşı olan Charles Ingram’ın ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı programda yaptığı hile ile 1 milyon İngiliz Sterlin’ini kazanmasını anlatıyor. Mini dizi tadındaki bu yapım 31 Mayıs tarihinde AMC ekranlarında gösterilecek.

8. The Great

Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un başrolünde yer aldığı The Great adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 15 Mayıs’ta Hulu ekranlarında başlıyor. 18. yüzyıl İngiltere’sinden kesit anlatacak olan bu yapımı Tony McNamara kaleme alıyor. Dizi, Rusya tarihinin önemli figürleri arasında yer alan ve 34 yıl boyunca Rusya’yı yöneten II. Katerina’nın yükselişini ve eşi İmparator Peter’la olan ilişkisini anlatıyor. Başrollere Phoebe Fox, Adam Godley, Gwilym Lee, Charity Wakefield, Douglas Hodge ve Sacha Dhawan gibi oyuncular eşlik ediyor.

9. We Are Little Zombies

Sundance Film Festivali gibi birçok festivalden ödül kazanan bu yapım içerisinde dört yetim çocuğun eğlenceli bir şekilde betimleyen hikayesini izleyeceğiz. Yönetmen koltuğunda Makoto Nagahisa‘nin bulunduğu bu Japonya kökenli yapımın başrollerinde Keita Ninomiya, Satoshi Mizuno, Mondo Okumura ve Sena Nakajima yer alıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER